Yatak Temizliği Nasıl Yapılır?

Firmamız yatak temizliğini yaparken aynı zamanda yataklarınıza zarar vermeden yatak yıkama yapmaktadır. Kumaşa zarar vermeyen basınçlı buhar makinemiz ve vakum makinemizle ilk günkü hijyen ve görünümüne kavuşan yataklara sahip olursunuz. Öncelikle yataklar çarşaflarından çıkarılıp ıslatılır.

Yatak pükütme su ile ıslatılır. Amaç yataktaki lekeleri yumuşatmaktır. Yatağın tüm yüzeyi güzelce ıslatırlır. Yatak temizğili ciddi bir iş olduğu için, temizlenecek yatağı zedelemeyecek yumuşak uclu vakum makinesi tercih edilir.Yatağınıza zarar vermeyecek oranda solisyon püskürtülmesi yapılır. Yatak temizleme hizmetinde makinalar hassas kullanılır. Islatılan yatağın her yeri tekrar vakumlanır. Böylece kuruma esnasında kirli suyun kusması engellenir. İşlem bittikten sonra yataklar dik bir şekilde bazaya dayandırılır. Yatak temizleme makinesi yardımıyla verilen tüm su vakumlanır.

Temizlenen yatakların daha çabuk kuruması için ortam içi hava ne kadar artarsa kuruma süresi o kadar kısalır.Temizlenen yatak belli aralıklarla (3-4 saaatte bir) ters çevrilmelidir. Aksi takdirde yatakta kalan su bir tarafa sızabilir bu da kuruma süresini geciktirip yatağın kururken kötü görünmesine neden olabilir. Yatak yıkama işlemi bittikten sonra camlar kapalı konumda olmalıdır, böylece yatağınız dışarıdaki tozdan korunmuş olur.Yatak yıkama işleminden sonra makinenin çekitiği pis su lavaboya dökülür.Böylece yatak temizliği tamamlanmış olur.

✓ Yatak Temizleme ✓ Yatak Temizliği ✓ Evde Yatak Temizliği Nasıl Yapılır ✓ Evde Yatak Temizleme Nasıl Yapılır ✓ Evde Yatak Temizleme İşlemi ✓ Yatak Temizlemek Faydalımı ✓ Evde Yatak Yıkama Ankara ✓ Yatak Yıkama ✓ Buharlı Yatak Yıkama Ankara

"Yıkama Servisi Ankara, Yatak Yıkama Temizleme Olarak Ankara Genelinde Mobil Hizmet Servisimiz Vardır."

Fcaebook Yorumlar

Yorumlar


Bize Ulaşın

0554 174 78 17