Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

Firmamız koltuk temizliğini yaparken aynı zamanda koltuklarınıza zarar vermeden koltuk yıkama yapmaktadır. Kumaşa zarar vermeyen basınçlı buhar makinemiz ve vakum makinemizle ilk günkü hijyen ve görünümüne kavuşan koltuklara sahip olursunuz. Öncelikle minderleri yerinden çıkarılıp ıslatılır. Koltukların sırt kısmı da pükütme su ile ıslatılır. Amaç koltuktaki lekeleri yumuşatmaktır. Koltuğun tüm yüzeyi güzelce ıslatırlır.

Koltuk temizğili ciddi bir iş olduğu için, temizlenecek koltuğu zedelemeyecek yumuşak uclu vakum makinesi tercih edilir. Koltuğun hassas yerlerine zarar vermeyecek şekilde solisyon püskürtülmesi yapılır. Koltuk temizleme hizmetinde makinalar hassas kullanılır. Islatılan koltuğun her yeri tekrar vakumlanır. Böylece kuruma esnasında kirli suyun kusması engellenir. Minderlerin alt ve üst kısımları fırçalama işleminden sonra iyice vakumlanır. İşlem bittikten sonra koltuklar dik bir şekilde bir birine uc kısımlarından dayandırılır. Birbirne teması azaltılarak yapılan kuruma işlemiyle koltuklarınızın kuruma süresi kısaltırlır. Koltuk temizleme makinesi yardımıyla verilen tüm su vakumlanır.

Temizlenen koltukların daha çabuk kuruması için ortam içi hava ne kadar artarsa kuruma süresi o kadar kısalır. Temizlenen koltuk minderleri birbinin üstünde bırakılmamalıdır çünkü bu kokmalara sebep olabilir. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra camlar kapalı konumda olmalıdır, böylece dışarıdaki tozdan korunmuş olur. Koltuk yıkama işleminden sonra makinenin çekitiği pis su lavaboya dökülür. Böylece koltuk temizliği tamamlanmış olur.

✓ Koltuk Temizliği ✓ Koltuk Temizleme ✓ Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır ✓ Koltuk Temizliği Püf Noktaları ✓ Koltuk Temizleme İşlemi ✓ Koltuk Temizlemek Faydalımı ✓ Ankara Yatak Yıkama ✓ Koltuk Yıkama Yatak Yıkama ✓ Buharlı Yıkama

"Yıkama Servisi Ankara, Koltuk Temizleme Olarak Ankara Genelinde Mobil Hizmet Servisimiz Vardır."

Fcaebook Yorumlar

Yorumlar


Bize Ulaşın

0554 174 78 17