Evde Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

Evde kendi imkânlarınızla koltuk temizliği yapmak çok zahmetli bir iştir. Bu zahmetler göz önüne alınarak yapılabilir.Yapmanız gereken ilk iş koltuklarınızı açılıp kapanma yerlerinden yatay posizyona almaktır.Öncelikle koltukalarınızın üzerindeki eşyaları almanız gerekir. Ayrıca üzerindeki tozu süpürgeniz yardımıyla çekmelisiniz. Eğer tozu çekmezseniz yapacağınız ıslatma işlemini hemen yapamazsanız koltuğun üstündeki toz suyla birlikte aşağıya geçebilir.

Koltuklardaki toz vakumlandıktan sonra, koltuk yıkama makinenizi su verme aparatıyla yüzeyleri hafif ıslanacak şekilde ılık su ile ıslatın.Tüm yüzeyleri eşit olacak şekilde ıslatın. Koltuğun her yerinin ıslatıldığından emin olun. Yumuşak uclu bir fırça yardımıyla fırçalama yapın.

Lekeli bölgelere lekeçıkarıcı uygulayıp fırçalayın.Bu işlemlerden sonra temiz saf su verip vakum yapın.İşlem bittikten sonra aynı anda temiz su gelene kadar durulama suyu verip suyu geri çekin.Bütün koltuklardaki suyu su gelinceye kada vakum yapın.Artık koltuklarınız tertemizdir.

✓ Evde Koltuk Temizliği ✓ Evde Koltuk Temizleme ✓ Evde Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır ✓ Evde Koltuk Temizliği Püf Noktaları ✓ Evde Koltuk Temizleme İşlemi ✓ Evde Koltuk Temizlemek Faydalımı ✓ Evde Yatak Yıkama Ankara ✓ Evde Koltuk Yıkama ✓ Evde Buharlı Koltuk Yıkama

"Yıkama Servisi Ankara, Koltuk Temizleme Olarak Ankara Genelinde Mobil Hizmet Servisimiz Vardır."

Fcaebook Yorumlar

Yorumlar


Bize Ulaşın

0554 174 78 17